Naše škola

předchozí   Červen 2019   další

Schránka školské rady

SCHRÁNKA ŠKOLSKÉ RADY

Na chodbě školy u šaten dětí je již několik měsíců umístěna schránka Školské rady. Nabízíme tak rodičům, vyjádřit se k dění ve škole - napsat své dotazy, náměty, připomínky, nabídky, či prosby. Rozhodně však neslouží jako prostor pro vulgární urážení druhých osob a už vůbec není možné ji použít k prezentaci  „ pro, nebo proti kanalizačních útoků „. Důrazně žádám onu „hudlickou maminku", pište nám pouze slušná sdělení.

Jako učitelka vychovávám vaše děti ke slušnosti a vzájemné úctě a respektování se. Buďme jim my - dospělí - a hlavně maminky - dobrým vzorem.

Moc děkuji a ráda uvidím ve schránce školské rady mnoho podnětných, smysluplných a věcných připomínek pro zlepšení úrovně hudlické školy. Přijďte s dobrým nápadem, připravte či zorganizujte něco pro děti. Přivítáme vaši iniciativu.

Předsedkyně Školské rady, Mgr. Vlasta Humlová.