Základní škola Hudliceokres Beroun | Jungmannova 147

Mgr. Šárka Oličová Bohinová – třídní učitelka

Vážení rodiče a milé děti,

vítám vás opět v novém školním roce, věřím, že jste si všichni odpočinuli a plni energie a zdraví můžeme společně úspěšně zahájit 2. třídu. Už se na vás děti těším, sejdeme se konečně v plném počtu.

Škola nám začíná v úterý 1.9., v 7.30h se otevřou dveře školy, děti vstoupí již novým vchodem nově přistavěné školy. Vstoupit mohou pouze děti (a jen rodiče prvňáčků). Třídu máme stejnou jako loňský rok.

První den začínáme v 7.45h, končíme v 8.30h. Budeme si povídat o zážitcích z prázdnin. Děti si ještě aktovku neberou.

Středa – 7.45 – 11.25h s aktovkou

Čtvrtek – 7.45 – 11.25h

Pátek – 7.45-11.25h

Další týden bude dle rozvrhu.

K 1.9. bude na webových stránkách nový školní řád, prosím o důkladné přečtení, děti budu poučovat ve škole.

Máme novou asistentku, je jí Anička Luláková, kterou tím také vítám a těším se na hezkou spolupráci.

Na obalení sešitů budou mít děti týden. Chcete-li však kupovat bez fronty, tady je seznam:

A5 -6x

A4 – 5x

Obal na notýsek

Obal na AJ má nestandartní tvar, potřebujete posuvné obaly, velikost stejná jako loni.

Penály vybavené – 2 pera, 2 tužky, ořezané pastelky, fixy kdo chce, pravítko, guma, ořezávátko

TV – boty na ven, do sokolovny, tepláky, triko, sportovní mikina

Ručníky nenosíme, máme papírové ubrousky.

Další informace budou následovat.

Přeji hezký den.