Základní škola Hudliceokres Beroun | Jungmannova 147

Třídní učitelka: Mgr. Vlasta Humlová

Milé děti, vážení rodiče!
Je mojí milou povinností přivítat vás v novém školním roce 2020/2021. Věřím, že jste po prázdninách odpočinutí a do role třeťáků se děti těší. Také mně se po vás už stýská. Aby naše práce mohla začít, je potřeba si připravit všechny pomůcky a mít je v naprostém pořádku.

Seznam věcí, které budou žáci potřebovat na školní rok 2020/21

Aktovka

• Aktovka
  • Penál : 1x pastelky, 1x pryž, 3x tužka(ořezaná), ořezávátko se zásobníkem, 2x pero – bombičkové nebo jednorázové – bez zmizíku, 1x nůžky s kulatou špičkou.
  • Obal na sešit A5(malý) 7 ks, další obaly podle potřeby
  • Desky na sešity

Výtvarná výchova a pracovní činnosti

• Kufřík : zástěra, vodové barvy, voskovky, modelovací hmota, podložka na modelování, 2x štětec kulatý – slabý a silný, 2x štětec plochý – malý a velký, igelitový ubrus na lavici, 1x lepidlo Herkules, lepidlo tyčinka, 1x hadřík, 1x temperové barvy KOH-I-NOR, kelímek na vodu, černý fix.
  • Tělesná výchova: cvičební úbor – triko s krátkým rukávem, šortky, dlouhé tepláky, mikinu, tenisky nebo halovky s podrážkou, která nedělá černé šmouhy.
  • Přezůvky s podrážkou, která nedělá na linu šmouhy
  • Balíček papírových kapesníků do lavice
  • Pravítka – dlouhé 30cm, trojúhelník s ryskou

Vše dětem podepište!

1.září – úterý

V 7.30h bude otevřena škola. Žáci použijí nový hlavní vchod do školní budovy. Nepotřebují aktovku, stačí batůžek. Projdou novými šatnami, kde se přezují v uličce před skříňkami pro třeťáky – oranžová řada- do přezůvek. Ve třídě dostanou od jedné skříňky klíč, který jim bude zapůjčen a který žák vrátí, až rodiče pořídí duplikát. Doporučuji proto klíčenku nebo pouzdro na ukládání klíčku v aktovce. Vyučování začne v 7.45h a končí v 8.30h.

Těším se na vaše vyprávění o prázdninách.
Vlasta Humlová