Základní škola Hudliceokres Beroun | Jungmannova 147

Testování žáků

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 19. 11. 2021 k testování dětí v přípravných třídách, žáků v základních školách, středních školách a konzervatořích stanovuje následující:•Preventivní testování dětí a žáků ve školách bude plošně pokračovat i po 29. listopadu2021. Další testování se tedy provede 6. prosince 2021 a pak následně každé pondělí. V této chvíli není určeno konkrétní datum konce testování. Pokud nebude prvním vyučovacím dnem v týdnu pondělí, provede se preventivní testování první vyučovací den v týdnu.• Pravidla pro testování zůstávají stále stejná, nadále se testování týká pouze přípravných tříd, základních, středních škol a konzervatoří.

MŠMT vydalo informaci pro školy a školská zařízení k testování pro období od 6. 12. 2021 do 28. 2. 2022

https://www.vlada.cz/assets/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/testovani-studentu–cele-zneni-1038.pdf